וייס המדביר הינו מדביר מוסמך בעל היתר הדברה מטעם המשרד לאיכות הסביבה. הרצון לשמור על סביבת מגורים נקייה ממכרסמים ומחרקים, הוא צורך בסיסי של בני האדם לשמירה על איכות חיים. משנת 1977 אנו מציעים שירותי הדברה עבור לקוחות מהסקטור העסקי מוסדי לצד הסקטור הפרטי.

   0526471754 

הדברה בהוד השרון

הדברה הינה תחום רחב הדורש ניסיון וידע במגוון רחב של מזיקים הנמצאים באזור השרון. אנו יודעים לתת מענה לבעיות מורכבות כמו גני ילדים, מרפאות ואזורים בנוכחות מזון וחיות מחמד, באתר שלנו תוכלו למצוא מידע שימושי על מזיקים ואופן הדברתם. הכרת המזיק וידע על אורך חייו מאפשר לנו להשתמש במינימום חומרי הדברה כדי לפתור בעיות מזיקים ולפעמים ללא חומרים כימים כלל, אנו מעניקים שרות יעוץ טלפוני וזיהוי חרקים מזיקים. אנו יודעים להתמודד עם מגוון רחב של מזיקים: ג'וקים, נמלים, פרעושים, פשפשים, עכברים, חולדות, צרעות וכל המזיקים בסביבת האדם.

 

hod-hasharon-map

 

מחפשים מדביר מהוד השרון או מכפר סבא ? | מדביר מומלץ

 

וייס הדברה מתמחים בכל סוגי המזיקים הקשורים לאדם וסביבתו, מכרסמים וחרקים. ישנם חרקים שיגרתיים כמו הנמלים והתיקנים אשר מופיעים בכל בית אך ישנם נמלים מיוחדות שעוקצות והיא נמלת האש הקטנה, כמובן התיקן הגרמני הינו תיקן מורכב לטיפול ואנו נותנים אחריות מלאה, חרקים טפיליים כמו : פרעושים וקרציות מאוד אופיניים בסביבת בעלי חיים וכמובן היתושים שעוקצים באור יום.

 

הדברה ירוקה בהוד השרון | הדברה אקולוגית בהוד השרון | הדברה אורגנית בהוד השרון

 

למען האמת אין כל תקן מחייב של מהי הדברה ירוקה, הדברה אקולוגית או הדברה אורגנית וכל אחד יכול להגיד שהוא מבצע הדברה כזאת. אבל בפועל מדובר בעצם בשימוש בחומרים כימיים המאושרים ע"י המשרד להגנת הסביבה לשימוש נגד מזיקים באזורים רגישים כמו: גני ילדים, מרפאות, בתי מגורים וכו, והרעילות שלהם לבני-אדם או לטבע נמוכה. לעומת זאת הדברה ירוקה אמיתית היא כזאת שמנסה להשתמש בטבע עצמו כדי להרחיק מזיקים ולהדבירם. זאת אינה שיטה חדשה. הדברה אקולוגית החלה ברגע שבו האדם אימץ את הכלב כדי שיגן על העדר ועל הלול מפני טורפים, ואת החתול הביתי כדי שילחם בעכברים. או שחקלאים עשו שימוש בציפורי טרף כדי להיאבק במכת מכרסמים שהשמידו יבולים. ההדברה האורגנית היעילה ביותר היא המניעה. המשרד להגנת הסביבה מסביר זאת היטב: הדברה ירוקה או שבקיצור הם כותבים כך : תחילת ציטוט : הדברה ירוקה - פרסום מטעה. תכשירים המיועדים להדברה תברואית מחויבים ברישום המשרד להגנת הסביבה. המשרד לא מנפיק רישיונות ל"תכשירים ירוקים" וכל הקונה תכשיר מחברה הנושאת שם עם אמירה ירוקה – עושה זאת על אחריותו" שימו לב! כיום לא קיימים תכשירי הדברה רשומים המוגדרים כ"אורגניים" או "ירוקים" . סוף ציטוט.

 

הדברה לעסקים בהוד השרון

אנו מעניקים שירות איכותי להדברת חרקים לתושבי הוד השרון משנת 1977. אנו נגיע לבדוק את האזור המסחרי שלך, לייעץ לגבי טיפולים יעילים ולבסוף נוכל לבצע את העבודה נכונה לפי בקשתך. במקרה הצורך, נוכל גם להגדיר לוח זמנים לתחזוקה בכדי למנוע באופן יזום חזרה של בעיות מזיקים בכלל.

 

מי יכול להיות מדביר בהוד השרון?

מדביר בהוד השרון חייב להיות אדם בעל הכשרה מקיפה של משרד להגנת הסביבה, המדביר צריך לעבור קורס של מספר חודשים שבסיומו יש לעבור בחינה מקיפה. המדביר אינו יכול לשלוח עובד הדברה מטעמו, אלה רק אם הוא עבר הכשרה  כמדביר מוסמך בהוד השרון. קישור למדביר מומלץ

הקורס כולל פירוט של המזיקים השונים כגון : חולדות, עכברים, צרעות, פרעושים, נמלים, תיקנים ושיטות ההתמודדות עימם.בתכשירי ההדברה מצויה תווית ובה מידע רלוונטי לגבי: לאיזה מזיק ספציפי התכשיר מיודע, מידע על הרכב תכשיר ההדברה, הסכנות הסביבתיות, דרכי השימוש והדילול, הוראות בטיחות, הוראות לטיפול בגמר השימוש.


ביקורות