וייס המדביר הינו מדביר מוסמך בעל היתר הדברה מטעם המשרד לאיכות הסביבה. הרצון לשמור על סביבת מגורים נקייה ממכרסמים ומחרקים, הוא צורך בסיסי של בני האדם לשמירה על איכות חיים. משנת 1977 אנו מציעים שירותי הדברה עבור לקוחות מהסקטור העסקי מוסדי לצד הסקטור הפרטי.

   052-6471754 

הדברה בחדרה

הדברה הינה תחום הדורש ניסיון וידע במגוון רחב של מזיקים הנמצאים באזור השרון, אנו מעניקים שרותי הדברה בחדרה והסביבה: פרדס חנה, כרכור, אור עקיבא וקסריה. באתר שלנו תוכלו למצוא מידע שימושי על מזיקים ואופן הדברתם, רשיונות והיתרים. הכרת המזיק וידע על אורך חייו מאפשר לנו להשתמש במינימום חומרי הדברה כדי לפתור בעיות מזיקים ולפעמים ללא חומרים כימים כלל, אנו מעניקים שרות יעוץ טלפוני וזיהוי חרקים מזיקים, תוכלו לקרוא על השרות המצויין שלנו - דרוג בעלי מקצוע. אנו יודעים להתמודד עם מגוון רחב של מזיקים: ג'וקים, נמלים, פרעושים, פשפשים, עכברים, חולדות, צרעות. hadera-map

 

 למה לבחור בנו? - וייס מדביר ולוכד עכברים בחדרה

לפני שנעיד על עצמנו, ממולץ להכנס ולראות את הדרוג שלנו, מה אנשים אחרים חושבים על השרות שלנו , אנו עוסקים בהדברת מזיקים באזור נתניה משנת 1977, בעלי רשיון, עובדים ע"פ נהלים של המשרד להגנת הסביבה, ע"פ החוק, ברשותנו הנסיון והידע לפתור בעיות בהתאם למזיקים ולנסיבות, אנו יכולים להשתמש בשיטות הכוללות שינוי פיזי בסביבה כדי להשיג את התוצאה הרצויה. עם זאת, כאשר אנו משתמשים בחומרי הדברה, אנו בוחרים בחומרים ובפיתיונות עם הרעילות הנמוכה ביותר בתחום ההדברה אנו מתאימים את החומרים עבור הלקוח, משפחתו וסביבתו המתגוררת באזור חדרה .


לנגד עינינו, אנו מקפידים על מילוי טופס פעולת הדברה ,אשר נשאר למעקב אצל הלקוח ובוא רשום את השם של חומרי הדברה, המינון, אמצעי זהירות עבור בעלי הבית ובעלי חיים . כל החומרים מאושרים לסביבה הביתית על ידי המשרד לאיכות הסביבה.

חשוב לבחור מדביר בחדרה אשר קיבל רישיון מהמשרד לאיכות הסביבה. הרישיון מבטיח כי המדביר עובר ביקורות, מבחני ידע, ימי הרצאות והוא עבר הכשרה מתאימה, לפני הזמנת הדברה אנו ממליצים לקרוא איך להכין את הבית לקראת ההדברה - הכנות והנחיות.

 

אנו ממליצים להזמין לוכד עכברים מקצועי מחדרה

 

מדביר מקצועי עם ניסיון בהדברת חולדות יודע להתריע על בעיות בעודן מינוריות, יעוץ על שינוי הרגלי חיים, להמליץ על שינויים במבנה להורדת יכולת הסביבה להכיל כמות גדולה של מכרסמים ולהפחית את השימוש ברעלים למינימום לטווחי זמן ארוכים.

 

הדברה ירוקה בחדרה | הדברה אקולוגית בחדרה | הדברה אורגנית בחדרה

 

למען האמת אין כל תקן מחייב של מהי הדברה ירוקה, הדברה אקולוגית או הדברה אורגנית וכל אחד יכול להגיד שהוא מבצע הדברה כזאת. אבל בפועל מדובר בעצם בשימוש בחומרים כימיים המאושרים ע"י המשרד להגנת הסביבה לשימוש נגד מזיקים באזורים רגישים כמו: גני ילדים, מרפאות, בתי מגורים וכו, והרעילות שלהם לבני-אדם או לטבע נמוכה. לעומת זאת הדברה ירוקה אמיתית היא כזאת שמנסה להשתמש בטבע עצמו כדי להרחיק מזיקים ולהדבירם. זאת אינה שיטה חדשה. הדברה אקולוגית החלה ברגע שבו האדם אימץ את הכלב כדי שיגן על העדר ועל הלול מפני טורפים, ואת החתול הביתי כדי שילחם בעכברים. או שחקלאים עשו שימוש בציפורי טרף כדי להיאבק במכת מכרסמים שהשמידו יבולים. ההדברה האורגנית היעילה ביותר היא המניעה. המשרד להגנת הסביבה מסביר זאת היטב: הדברה ירוקה או שבקיצור הם כותבים כך :

תחילת ציטוט : הדברה ירוקה - פרסום מטעה. תכשירים המיועדים להדברה תברואית מחויבים ברישום המשרד להגנת הסביבה. המשרד לא מנפיק רישיונות ל"תכשירים ירוקים" וכל הקונה תכשיר מחברה הנושאת שם עם אמירה ירוקה – עושה זאת על אחריותו" שימו לב! כיום לא קיימים תכשירי הדברה רשומים המוגדרים כ"אורגניים" או "ירוקים" . סוף ציטוט.

 

כמה עולה הדברה בחדרה?

 

מחיר להדברה מופיע בצורה מפורטת בתחתית העמוד, המחיר נקבע לפי סוג המזיק, מיקומו ובעיות גישה ומגבלות פרטיות לפתרון. המחירים נעים בדרך כלל בין 600-300 ש"ח.

 
הדברה לעסקים בחדרה והסביבה 

אנו מעניקים שירות איכותי להדברת חרקים לתושבי חדרה משנת 1977. אנו נגיע לבדוק את האזור המסחרי שלך, לייעץ לגבי טיפולים יעילים ולבסוף נוכל לבצע את העבודה נכונה לפי בקשתך. במקרה הצורך, נוכל גם להגדיר לוח זמנים לתחזוקה בכדי למנוע באופן יזום חזרה של בעיות מזיקים בכלל. 

 

 

ביקורות מגוגל

Alona Zaharenko

5 out of 5 stars

posted לפני שבוע

מומלץ בחום רב! הגיע בזמן, טיפל בכל הבית ,היה מאד מקצועי ושירותי, אפילו בדק אחרי כמה ימים אם הכל בסדר. באמת באמת...

Doron Bloch

5 out of 5 stars

posted לפני 6 חודשים

התקשרתי לקבל הצעת מחיר לטיפול בעש, ובמקום זאת קיבלתי עצה בחינם שפתרה את כל הבעיה. לירן ביקש שאשלח לו תמונה של...

Hen Pekar

5 out of 5 stars

posted לפני חודש

אדיב, דייקן ומקצועי. אחרי שהדביר אצלי גילינו שלשכנים שלי יש אותה בעיה, הדביר גם אצלם באותו הרגע ללא תוספת מחיר.

Matan Miller

5 out of 5 stars

posted לפני 4 חודשים

חוויית שירות חיובית חוזרת. כבר פעם רביעית שנהנים משירות מעולה, מקצועיות ומעקב לראות שהכל בסדר. ממליץ בחום!!

shraga Waingarten

5 out of 5 stars

posted לפני 3 שבועות

חיפשתי באינטרנט מדביר ראיתי וייס הדברות התקשרתי לשאול לגבי חרק מייד ענה לי וביקש שאשלח לו צילום של החרק שלחתי...