וייס המדביר הינו מדביר מוסמך בעל היתר הדברה מטעם המשרד לאיכות הסביבה. הרצון לשמור על סביבת מגורים נקייה ממכרסמים ומחרקים, הוא צורך בסיסי של בני האדם לשמירה על איכות חיים. משנת 1977 אנו מציעים שירותי הדברה עבור לקוחות מהסקטור העסקי מוסדי לצד הסקטור הפרטי.

   052-6471754 

הדברה בחדרה

הדברה הינה תחום הדורש ניסיון וידע במגוון רחב של מזיקים הנמצאים באזור השרון. באתר שלנו תוכלו למצוא מידע שימושי על מזיקים ואופן הדברתם, רשיונות והיתרים. הכרת המזיק וידע על אורך חייו מאפשר לנו להשתמש במינימום חומרי הדברה כדי לפתור בעיות מזיקים ולפעמים ללא חומרים כימים כלל, אנו מעניקים שרות יעוץ טלפוני וזיהוי חרקים מזיקים, תוכלו לקרוא על השרות המצויין שלנו - דרוג בעלי מקצוע. אנו יודעים להתמודד עם מגוון רחב של מזיקים: ג'וקים, נמלים, פרעושים, פשפשים, עכברים, חולדות, צרעות. hadera-map

 

 למה לבחור בנו? - וייס מדביר ולוכד עכברים בחדרה

לפני שנעיד על עצמנו, ממולץ להכנס ולראות את הדרוג שלנו, מה אנשים אחרים חושבים על השרות שלנו , אנו עוסקים בהדברת מזיקים באזור נתניה משנת 1977, בעלי רשיון, עובדים ע"פ נהלים של המשרד להגנת הסביבה, ע"פ החוק, ברשותנו הנסיון והידע לפתור בעיות בהתאם למזיקים ולנסיבות, אנו יכולים להשתמש בשיטות הכוללות שינוי פיזי בסביבה כדי להשיג את התוצאה הרצויה. עם זאת, כאשר אנו משתמשים בחומרי הדברה, אנו בוחרים בחומרים ובפיתיונות עם הרעילות הנמוכה ביותר בתחום ההדברה אנו מתאימים את החומרים עבור הלקוח, משפחתו וסביבתו המתגוררת באזור חדרה .


לנגד עינינו, אנו מקפידים על מילוי טופס פעולת הדברה ,אשר נשאר למעקב אצל הלקוח ובוא רשום את השם של חומרי הדברה, המינון, אמצעי זהירות עבור בעלי הבית ובעלי חיים . כל החומרים מאושרים לסביבה הביתית על ידי המשרד לאיכות הסביבה.

חשוב לבחור מדביר בחדרה אשר קיבל רישיון מהמשרד לאיכות הסביבה. הרישיון מבטיח כי המדביר עובר ביקורות, מבחני ידע, ימי הרצאות והוא עבר הכשרה מתאימה, לפני הזמנת הדברה אנו ממליצים לקרוא איך להכין את הבית לקראת ההדברה - הכנות והנחיות.

 

אנו ממליצים להזמין לוכד עכברים מקצועי מחדרה

 

מדביר מקצועי עם ניסיון בהדברת חולדות יודע להתריע על בעיות בעודן מינוריות, יעוץ על שינוי הרגלי חיים, להמליץ על שינויים במבנה להורדת יכולת הסביבה להכיל כמות גדולה של מכרסמים ולהפחית את השימוש ברעלים למינימום לטווחי זמן ארוכים.

 

הדברה ירוקה בחדרה | הדברה אקולוגית בחדרה | הדברה אורגנית בחדרה

 

למען האמת אין כל תקן מחייב של מהי הדברה ירוקה, הדברה אקולוגית או הדברה אורגנית וכל אחד יכול להגיד שהוא מבצע הדברה כזאת. אבל בפועל מדובר בעצם בשימוש בחומרים כימיים המאושרים ע"י המשרד להגנת הסביבה לשימוש נגד מזיקים באזורים רגישים כמו: גני ילדים, מרפאות, בתי מגורים וכו, והרעילות שלהם לבני-אדם או לטבע נמוכה. לעומת זאת הדברה ירוקה אמיתית היא כזאת שמנסה להשתמש בטבע עצמו כדי להרחיק מזיקים ולהדבירם. זאת אינה שיטה חדשה. הדברה אקולוגית החלה ברגע שבו האדם אימץ את הכלב כדי שיגן על העדר ועל הלול מפני טורפים, ואת החתול הביתי כדי שילחם בעכברים. או שחקלאים עשו שימוש בציפורי טרף כדי להיאבק במכת מכרסמים שהשמידו יבולים. ההדברה האורגנית היעילה ביותר היא המניעה. המשרד להגנת הסביבה מסביר זאת היטב: הדברה ירוקה או שבקיצור הם כותבים כך :

תחילת ציטוט : הדברה ירוקה - פרסום מטעה. תכשירים המיועדים להדברה תברואית מחויבים ברישום המשרד להגנת הסביבה. המשרד לא מנפיק רישיונות ל"תכשירים ירוקים" וכל הקונה תכשיר מחברה הנושאת שם עם אמירה ירוקה – עושה זאת על אחריותו" שימו לב! כיום לא קיימים תכשירי הדברה רשומים המוגדרים כ"אורגניים" או "ירוקים" . סוף ציטוט.

 

כמה עולה הדברה בחדרה?

 

מחיר להדברה מופיע בצורה מפורטת בתחתית העמוד, המחיר נקבע לפי סוג המזיק, מיקומו ובעיות גישה ומגבלות פרטיות לפתרון. המחירים נעים בדרך כלל בין 600-300 ש"ח.

 
הדברה לעסקים בחדרה והסביבה 

אנו מעניקים שירות איכותי להדברת חרקים לתושבי חדרה משנת 1977. אנו נגיע לבדוק את האזור המסחרי שלך, לייעץ לגבי טיפולים יעילים ולבסוף נוכל לבצע את העבודה נכונה לפי בקשתך. במקרה הצורך, נוכל גם להגדיר לוח זמנים לתחזוקה בכדי למנוע באופן יזום חזרה של בעיות מזיקים בכלל. 

 

הדברה בחדרה המלצות, הדברה בחדרה מחירים, חומרי הדברה בחדרה, וייס הדברה בחדרה, חברת הדברה בחדרה, הדברה ירוקה חדרה, חנויות הדברה בחדרה, הדברה בחדרה ,הדברה אורגנית חדרה, הדברה מומלץ בחדרה ,שירותי הדברה בחדרה והסביבה, חנות חומרי הדברה בחדרה, חנות לחומרי הדברה בחדרה, מדבירים בחדרה, מדביר מומלץ בחדרה ,מדביר עכברים חדרה, מדביר צרעות חדרה, מדביר חרקים בחדרה, מדביר פשפשים בחדרה, מדביר מוסמך חדרה, מדביר טרמיטים חדרה, מדביר מקצועי בחדרה, מדביר פרעושים בחדרה ,מדביר חולדות בחדרה, חומרי הדברה לגינה חדרה, חנות הדברה בחדרה, מדביר בחדרה, לוכד עכברים חדרה, הדברת עכברים חדרה, הדברת צרעות חדרה ,מדביר חולדות חדרה 

 

ביקורות מגוגל

Doron Bloch

5 out of 5 stars

posted לפני 4 חודשים

התקשרתי לקבל הצעת מחיר לטיפול בעש, ובמקום זאת קיבלתי עצה בחינם שפתרה את כל הבעיה. לירן ביקש שאשלח לו תמונה של...

Matan Miller

5 out of 5 stars

posted 2 months ago

חוויית שירות חיובית חוזרת. כבר פעם רביעית שנהנים משירות מעולה, מקצועיות ומעקב לראות שהכל בסדר. ממליץ בחום!!

asidanya Golan

5 out of 5 stars

posted לפני 5 חודשים

היו נמלי אש בחוץ והפנים. המליץ לבצע הדברה חיצונית בלבד למרות שזה זול יותר... הגיע בזמן. הבעיה נפתרה. מה עוד...

אורי פתיחה

5 out of 5 stars

posted לפני חודש

לירן נתן לנו פתרון לבעיית חולדות שהיתה לנו במדיח כלים

שי ביינברג

5 out of 5 stars

posted לפני חודש

היו נמלים במטבח. לירן טיפל במקצועיות רבה ובאדיבות. תענוג של שרות. תודה לירן