הבלוג של לירן וייס המדביר

 
 וייס המדביר הינו מדביר מוסמך בעל היתר הדברה מטעם המשרד לאיכות הסביבה. הרצון לשמור על סביבת מגורים נקייה ממכרסמים ומחרקים, הוא צורך בסיסי של בני האדם לשמירה על איכות חיים. משנת 1977 אנו מציעים שירותי הדברה עבור לקוחות מהסקטור העסקי מוסדי לצד הסקטור הפרטי.

052-6471754 

לכידת עכברים בבית

לכידת עכברים בבית

מי מאיתנו זקוק ללכידת עכברים בבית?

 איש מאיתנו אינו מעוניין לגור בכפיפה אחת עם עכברים וחולדות ובצדק. לכן לכידת עכברים בבית היא פתרון הכרחי. יונקים אלה הם בראש ובראשונה עניין של מפגע תברואתי היות והם מחוללי מחלות, מעבירי מחלות, וקצב ההתרבות שלהם מסחרר. הדברת חולדות ועכברים - לכידת עכברים נדרשת על פי צורך בבתי קרקע, דירות בבתי מגורים, משרדים, מרכזים מסחריים, בתי קולנוע, מסעדות, בתי חולים וכיוצא באלה. קל וחומר כאשר מדובר במוסדות נותני שירות כגון בתי מלון, בתי חולים וכו'- מוסדות בהם מקבלי השירות אינם בקו הבריאות או שהם שלמים כסף רב עבור נופש, פינוק ואיכות חיים גבוהה.


איך לוכדים עכבר בבית? עכברים בבית - הפתרון

דוגמא למלכודת עכברים טובה

הדברת חולדות ועכברים או לכידת עכברים דורשת מהמדביר שלכם להיות בקי באורחות החיים של העכברים והחולדות על מנת לדעת באילו מלכודות להשתמש, באילו חומרי הדברה להשתמש והיכן למקם אותן. הדברה עכברים יכולה להתבצע באמצעות חומרי הדברה כימיים , הטמנת מלכודות מתאימות מביאה לתוצאות מצויינות, אך ישנם מלכודות של עכברים לא מוצלחות שיוצרות אפשרות שמלכודות נוספות לא יוכלו לעזור עוד. 

רוב המלכודות הן אינן הומניות, גם מלכודת הרשת שהעכברים נתפסים בהם הן גורמות לסבל למכרסם, הוא נמצא בכלוב ללא מים ומזון עד לרגע הוצאתו משם, כל העברה של העכבר משטח המחייה שלו תגרום למותו ,לפעמים המלכודות ההומניות ביותר הן המלכודת שהורגות את העכבר במהירות, אך הן מאוד אלימות וקשות, הבחירה היא קשה אבל עכברים וחולודות הן מוגדרות כחיה מזיקה ומעבירת מחלות לא בכדי, הן מסתובבות במערכות ביוב ומסבות נזקים למבנים, זאת מלחמה בלתי נמנעת ולכן הרעלה או לכידת עכברים בבית היא פתרון חלקי לבעיה שמדביר מקצועי צריך לפעול, כלומר לנסות להבין מדוע הוא נכנס למבנה ובכך לשנות הרגלים ולהמליץ על שינוי המבנה לצורך צימצום בעית העכברים.

עכבר בבית מה עושים?

שמעתם רעשים, ראיתם סימני צואה, הרחתם ריח מוזר במטבח, רואים סימני כרסום, זה הרגע שבוא אתם חושבים , מה עושים עם עכבר בבית? השיקולים אם להזמין בעל מקצוע הם : אני מציע לכם קודם לברר מחירים , כמה עולה ללכוד עכבר בבית, כמה עולה לכם לקנות מלכודת עכברים לבד ולהחליט אם אתם מנסים לעשות זאת לבד, חשוב שתדעו ברגע שניסתם ללכוד לבד והפעולה לא הצליחה הסיכוי ללכידה גם ע״י מומחה יורד עד כדי חוסר הצלחה, אם חשבתם לנסות להרעיל את החולדה לבד וזה לא צלח, אתם מסכנים בצורה משמעותית את בעלי החיים והילדים בבית, אם פעולת ההדברה לא צלחה המדביר המומחה צריך להרכיב רעל מאולטר כדי להתגבר על הטעיות שלכם, ברעלים התיקניים ישנם חומרים שגורמים ליונקים אחרים לא לאכול מהמזון שהורעל, ישנו סיכון גדול יותר ברעלים מאולטרים ויש מקומות שאין אישור להשתמש בסוג רעלים אלו.


ריסוס נגד עכברים

  את ההחלטה כיצד לבצע ריסוס נגד עכברים יש להשאיר למדביר מקצועי, כמובן. מעבר לעובדה כי מכרסמים ידועים כבעלי יכולת להעביר לנו, בני האדם, מחלות ותחלואים, זה המקום לציין כי מכרסמים אלו נתברכו בשיניים חדות מאוד ומעוקלות נתון שני הקשור לאורחות החיים של מכרסמים בא לידי ביטוי בקצב ההתרבות שלהם. לא רק שהם מתרבים בקצב מסחרר אלא שעל כל עכבר או חולדה שראיתם. כאן נכנס לתמונה מדביר מקצועי ומיומן שמבצע עבורכם הדברת חולדות ועכברים - לכידת עכברים ומחסל את הבעיה מהשורש.

חשוב לציין שאין חומר שאותו מרססים נגד עכברים אלה חומרי ההדברה לעכברים הם פתיונות מורעלים שמותרים לשימוש על פי התוית ואין צורך לצאת מהבית או להכין את בעלי החיים לקראת הדברה מסוג זה.

ישנם סוגים שונים של פתיונות ריח במיכלי ריסוס, אך הם אינם מכילים חומרי הדברה כלל, כשאומרים ריסוס נגד עכברים מתכוונים לחומרי הדברה נגד מכרסמים

כמה עולה הדברה ?

Pricing


מחירון הדברה

מחיר להדברה נגד ג'וקים ( תיקנים ) או הדברה נגד נמלים

הדברה לדירת בין 1-4 חדרים :300-350 ש"ח
הדברה לדירת 5 חדרים :320-370 ש"ח
כל חדר נוסף תוספת של 20 ש"ח

הדברה לבית קרקע : 350 – 700 ש"ח (תלוי בשטח הבית) , ההדברה כוללת הדברה בבורות הביוב ומסביב למבנה

 

קישור למידע נוסף - הדברת ג'וקים

קישור למידע נוסף - הדברת נמלים
קישור מידע נוסף – הדברת תיקן גרמני

 

מחיר להדברת פרעושים וקרציות

דירת 2-5 חדרים : 400-500 ש"ח

 

הדברה לבית קרקע : תוספת מחיר להדברה בחצר לפי השטח ואופי הסביבה.

 

קישור למידע נוסף  – הדברת פרעושים

קישור למידע נוסף  – הדברת קרציות

 


מחיר להדברת פשפש המיטה

 

חדר אחד : 800-1000 ש"ח

קישור למידע נוסף - הדברת פשפשים

מחיר להדברה עבור ועד הבית - בניין קומות

הדברה כוללת ריסוס נגד תיקנים בחדרי מדרגות, לובי, מקלט, בורות ביוב בשטחים המשותפים, חדר אשפה, חדר גז, ארונות חשמל, חדרי אופנים.

ריסוס בניין 3,4,5 קומות :350-450 ש"ח
ריסוס בניין 6,7,8 קומות : 450 – 600 ש"ח

יש לידע את דיירי הביניין על תאריך ושעת ביצוע ההדברה ולאפשר גישה לבורות הביוב ובנוסף להשאיר את לובי הקומות נקי מחפצים אישיים.

 

מחיר להדברת מכרסמים

הדברת מכרסמים : 350 – 450 ש"ח

מלכודת : 10-25 ש"ח

תחנת האכלה למכרסמים :50 ש"ח

איסוף פגר – 200 ש"ח

קישור מידע נוסף – הדברת חולדות ועכברים - לכידת עכברים
 
מחיר הדברת צרעות | הדברת דבורים

הדברת קן צרעות | קן דבורים : 300 – 500 ש"ח


קישור מידע נוסף – הדברת צרעות


מחיר להדברת טרמיטים

קדיחה והזרקת חומר הדברה נגד טרמיטים מתחת למבנה ע"י משאבות לחץ 2500-5500 ש"ח ע"פ גודל הבית.

הדברה על ידי פיתיון :350 ש"ח לנקודה.

קישור למידע נוסף – הדברת טרמיטים

הדברה לעסקים

מחיר הדברה לעסקים נקבע על פי :סוג העסק ( מסעדה, מפעל מזון, משרד וכו') , שטח תפעולי , רמת הנגיעות של המזיקים.

 

טיפול חודשי קבוע :300-450 ש"ח בתוספת מע"מ

 

טיפול חד פעמי : 350-1200 ש"ח בתוספת מע"מ

מחיר הדברה נגד יתושים ומעופפים - הדברה לפני ארועים

 


מחיר ריסוס נגד יתושים נע בין  450-800 ש"ח ע"פ שטח החצר.

קישור מידע נוסף – הדברת יתושים

Enter your text here ...

איך להיפטר מנמלים
רעל עכברים | רעל חולדות | מחיר והרעלות

Related Posts