וייס המדביר הינו מדביר מוסמך בעל היתר הדברה מטעם המשרד לאיכות הסביבה. הרצון לשמור על סביבת מגורים נקייה ממכרסמים ומחרקים, הוא צורך בסיסי של בני האדם לשמירה על איכות חיים. משנת 1977 אנו מציעים שירותי הדברה עבור לקוחות מהסקטור העסקי מוסדי לצד הסקטור הפרטי.

   0526471754 

הדברה בהרצליה

הדברה באזור הרצליה והסביבה הינה תחום רחב הדורש ניסיון וידע במגוון רחב של מזיקים הנמצאים באזור השרון. באתר שלנו תוכלו למצוא מידע שימושי על מזיקים ואופן הדברתם. הכרת המזיק וידע על אורך חייו מאפשר לנו להשתמש במינימום חומרי הדברה כדי לפתור בעיות מזיקים ולפעמים ללא חומרים כימים כלל, אנו מעניקים שרות יעוץ טלפוני וזיהוי חרקים מזיקים. אנו יודעים להתמודד עם מגוון רחב של מזיקים: ג'וקים, נמלים, טרמיטים, פרעושים, פשפשים, עכברים, חולדות, צרעות. מידע רב נמצא בבלוג שלנו, מוזמנים להכנס ולקרוא כתבות מעניינות.

herzliyah-map

אנו בעלי ניסיון להדברת מזיקים באזור השרון ומעניקים שרות מצויין ללקוחות פרטיים ,עסקים קטנים ומוסדות. מומחים במתן פתרנות גם ללא רעלים כלל במקומות רגישים. באתר שלנו תוכלו למצוא מידע רב בבלוג שלנו, מוזמנים להכנס ולקרוא. הדברה נכונה היא קריטית למוסדות ,מסעדות ומפעלי מזון, סביבת עבודה ללא מזיקים היא קריטית להצלחת העסק שלך. בעיות מזיקים יכולות לגרום להפרות, קנסות ומשובים שלילים מלקוחות לא מרוצים. המפתח להצלחה הוא שותפות מוצקה ותקשורת עם חברת הדברה בהרצליה. יש לנו מדבירים מוסמכים במפעלי מזון ואנו בעלי רישיון וניסיון.

 

כמה עולה הדברה בהרצליה ?

 

מחיר להדברה מופיע בצורה מפורטת בתחתית העמוד, המחיר נקבע לפי סוג המזיק, מיקוו ובעיות גישה ומגבלות פרטיות לפתרון. המחירים נעים בדרך כלל בין 300-800 ש״ח.

 

הדברה ירוקה בהרצליה | הדברה אקולוגית בהרצליה | הדברה אורגנית בהרצליה

 

למען האמת אין כל תקן מחייב של מהי הדברה ירוקה, הדברה אקולוגית או הדברה אורגנית וכל אחד יכול להגיד שהוא מבצע הדברה כזאת. אבל בפועל מדובר בעצם בשימוש בחומרים כימיים המאושרים ע"י המשרד להגנת הסביבה לשימוש נגד מזיקים באזורים רגישים כמו: גני ילדים, מרפאות, בתי מגורים וכו, והרעילות שלהם לבני-אדם או לטבע נמוכה. לעומת זאת הדברה ירוקה אמיתית היא כזאת שמנסה להשתמש בטבע עצמו כדי להרחיק מזיקים ולהדבירם. זאת אינה שיטה חדשה. הדברה אקולוגית החלה ברגע שבו האדם אימץ את הכלב כדי שיגן על העדר ועל הלול מפני טורפים, ואת החתול הביתי כדי שילחם בעכברים. או שחקלאים עשו שימוש בציפורי טרף כדי להיאבק במכת מכרסמים שהשמידו יבולים. ההדברה האורגנית היעילה ביותר היא המניעה. ישנה אפשרות לבצע הדברה ללא רעלים כלל אם זה נדרש אך העליות בדרך כלל יהיו גבוהות יותר ומצריכות ביקורים רבים יותר של תכנאי הדברה . המשרד להגנת הסביבה מסביר זאת היטב: הדברה ירוקה או שבקיצור הם כותבים כך : תחילת ציטוט : הדברה ירוקה - פרסום מטעה. תכשירים המיועדים להדברה תברואית מחויבים ברישום המשרד להגנת הסביבה. המשרד לא מנפיק רישיונות ל"תכשירים ירוקים" וכל הקונה תכשיר מחברה הנושאת שם עם אמירה ירוקה – עושה זאת על אחריותו" שימו לב! כיום לא קיימים תכשירי הדברה רשומים המוגדרים כ"אורגניים" או "ירוקים" . סוף ציטוט.

 

למה לבחור בנו ? - כיצד לבחור מדביר מהרצליה

 

וייס הדברות מספק שירותי הדברה באזור השרון והרצליה כדי לשמור על סביבה נקיה ממזיקים. במגזר העיסקי - לא משנה במה העסק שלך מתעסק לנו יהיה אפשרות ליצור תוכנית שתענה לצרכים הדינמיים של עסקך , במגזר הפרטי - אנו יודעים להעניק שרות מצויין עד פתרון במינימום רעל. שרות לכידת חולדות, הדברת תיקנים , הדברת נמלים, הדברת טרמיטים, הדברת צרעות ודבורים. מוזמנים לראות את חוות הדעת עלינו בגוגל עסקים ובהמשך הדף.

אנו מעניקים שירות איכותי להדברת חרקים לתושבי הרצליה משנת 1977. אנו נגיע לבדוק את האזור שלך, לייעץ לגבי טיפולים יעילים ולבסוף נוכל לבצע את העבודה נכונה לפי בקשתך. במקרה הצורך, נוכל גם להגדיר לוח זמנים לתחזוקה בכדי למנוע באופן יזום חזרה של בעיות מזיקים בכלל.

לחברת וייס הדברות שירות הדברה איכותי. בין אם אנחנו אחת מחברות ההדברה הראשונות באזור השרון יש לנו מעקב אחר חשבון הלקוח באופן דיגיטלי ותיעוד מלא של כל מה שנעשה לרבות: שיחות טלפון, הזמנות, אנשי קשר, מעקב אחר שימוש בחומרי הדברה בבית הלקוח, אפשרות לתזכורות למועד הדברה הבא ודוחות.

 

ביקורות