וייס המדביר הינו מדביר מוסמך בעל היתר הדברה מטעם המשרד לאיכות הסביבה. הרצון לשמור על סביבת מגורים נקייה ממכרסמים ומחרקים, הוא צורך בסיסי של בני האדם לשמירה על איכות חיים. משנת 1977 אנו מציעים שירותי הדברה עבור לקוחות מהסקטור העסקי מוסדי לצד הסקטור הפרטי.

   052-6471754 

הדברה בהרצליה

הדברה בהרצליה הינה תחום רחב הדורש ניסיון וידע במגוון רחב של מזיקים הנמצאים באזור השרון. באתר שלנו תוכלו למצוא מידע שימושי על מזיקים ואופן הדברתם. הכרת המזיק וידע על אורך חייו מאפשר לנו להשתמש במינימום חומרי הדברה כדי לפתור בעיות מזיקים ולפעמים ללא חומרים כימים כלל, אנו מעניקים שרות יעוץ טלפוני וזיהוי חרקים מזיקים. אנו יודעים להתמודד עם מגוון רחב של מזיקים: ג'וקים, נמלים, פרעושים, פשפשים, עכברים, חולדות, צרעות.

herzliyah-map

הדברה נכונה היא קריטית למוסדות ,מסעדות ומפעלי מזון, סביבת עבודה ללא מזיקים היא קריטית להצלחת העסק שלך. בעיות מזיקים יכולות לגרום להפרות, קנסות ומשובים שלילים מלקוחות לא מרוצים. המפתח להצלחה הוא שותפות מוצקה ותקשורת עם חברת הדברה בהרצליה. יש לנו מדבירים מוסמכים במפעלי מזון ואנו בעלי רישיון וניסיון.

וייס הדברות מספק שירותי הדברה כדי לשמור על סביבה נקיה ממזיקים. לא משנה במה העסק שלך מתעסק לנו יהיה אפשרות ליצור תוכנית שתענה לצרכים הדינמיים של עסקך.

אנו מעניקים שירות איכותי להדברת חרקים לתושבי הרצליה משנת 1977. אנו נגיע לבדוק את האזור המסחרי שלך, לייעץ לגבי טיפולים יעילים ולבסוף נוכל לבצע את העבודה נכונה לפי בקשתך. במקרה הצורך, נוכל גם להגדיר לוח זמנים לתחזוקה בכדי למנוע באופן יזום חזרה של בעיות מזיקים בכלל.

לחברת וייס הדברות שירות הדברה איכותי. בין אם אנחנו אחת מחברות ההדברה הראשונות באזור השרון יש לנו מעקב אחר חשבון הלקוח באופן דיגיטלי ותיעוד מלא של כל מה שנעשה לרבות: שיחות טלפון, הזמנות, אנשי קשר, מעקב אחר שימוש בחומרי הדברה בבית הלקוח, אפשרות לתזכורות למועד הדברה הבא ודוחות.

 

הדברה בהרצליה, לוכד מהרצליה, מדביר מהרצליה, מרסס מהרצליה, מדביר יתושים מהרצליה, מדביר נמלי אש מהרצליה, חברת הדברה מהרצליה, הדברה בהרצליה פיתוח, הדברה בהרצליה המלצות, הדברת בהרצליה, שירותי הדברה בהרצליה, חברות הדברה בהרצליה, חנות הדברה בהרצליה, הדברה ירוקה בהרצליה, חומרי הדברה בהרצליה, הדברה אקולוגית הרצליה, ריסוס הדברה בהרצליה, הדברה אורגנית בהרצליה, חברת הדברה בהרצליה, חנות לחומרי הדברה בהרצליה

ביקורות מגוגל

Doron Bloch

5 out of 5 stars

posted לפני 4 חודשים

התקשרתי לקבל הצעת מחיר לטיפול בעש, ובמקום זאת קיבלתי עצה בחינם שפתרה את כל הבעיה. לירן ביקש שאשלח לו תמונה של...

Matan Miller

5 out of 5 stars

posted 2 months ago

חוויית שירות חיובית חוזרת. כבר פעם רביעית שנהנים משירות מעולה, מקצועיות ומעקב לראות שהכל בסדר. ממליץ בחום!!

asidanya Golan

5 out of 5 stars

posted לפני 5 חודשים

היו נמלי אש בחוץ והפנים. המליץ לבצע הדברה חיצונית בלבד למרות שזה זול יותר... הגיע בזמן. הבעיה נפתרה. מה עוד...

אורי פתיחה

5 out of 5 stars

posted לפני חודש

לירן נתן לנו פתרון לבעיית חולדות שהיתה לנו במדיח כלים

שי ביינברג

5 out of 5 stars

posted לפני חודש

היו נמלים במטבח. לירן טיפל במקצועיות רבה ובאדיבות. תענוג של שרות. תודה לירן