וייס המדביר הינו מדביר מוסמך בעל היתר הדברה מטעם המשרד לאיכות הסביבה. הרצון לשמור על סביבת מגורים נקייה ממכרסמים ומחרקים, הוא צורך בסיסי של בני האדם לשמירה על איכות חיים. משנת 1977 אנו מציעים שירותי הדברה עבור לקוחות מהסקטור העסקי מוסדי לצד הסקטור הפרטי.

   0526471754 

הדברה בכוכב יאיר

הדברה בכוכב יאיר הינה תחום רחב הדורש ניסיון וידע במגוון רחב של מזיקים הנמצאים באזור השרון. באתר שלנו תוכלו למצוא מידע שימושי על מזיקים ואופן הדברתם. הכרת המזיק וידע על אורך חייו מאפשר לנו להשתמש במינימום חומרי הדברה כדי לפתור בעיות מזיקים ולפעמים ללא חומרים כימים כלל, אנו מעניקים שרות יעוץ טלפוני וזיהוי חרקים מזיקים. אנו יודעים להתמודד עם מגוון רחב של מזיקים: ג'וקים, נמלים, פרעושים, פשפשים, עכברים, חולדות, צרעות. .

kohav-yair-image border=0
יש להתאים את חומרי ההדברה למושא הדברה. הדברת תיקנים והדברת יתושים אינה כרוכה באותו חומר הדברה או באותו מינון. כמו כן, הדברה בצור יגאל שניתנת בבתי מגורים או דירות עם בית וגן דורשת היערכות שונה מאשר הדברה בכוכב יאיר שמתבצעת בשטחים פתוחים או בחצרות. הדברה משולבת בכוכב יאיר: הדברה משולבת משלבת הדברה, פעולת מנע ותמרון הטבע עצמו לצורך הדברה. פעולת ההדברה מותאמת לחרק או למכרסם אותו מעוניינים להדביר, והיא מתבצעת ע"י מדביר שגם בקי בחומרי ההדברה והשימוש בהם, וגם בקי בהתנהגות מזיקים אלו ובמבנה הביולוגי שלהם. מדביר שאינו מוסמך ואינו מקצועי עלול לבצע פעולת הדברה לוקה בחסר, שמשמעותה מתן פתרון זמני, ובעקבותיו תסכול ועוגמת נפש מצידכם. כיצד הדברה משולבת מסתייעת בטבע לצורך הדברה? לכל החרקים והמכרסמים יש אויבים בטבע, שניתן להיעזר בהם "שלא בידיעתם" לצורך פעולת ההדברה. באופן כזה אין צורך בשימוש בחומרים כימיים אולם יש צורך בידע רב מצד המדביר, שאם לא כן עבודתו תהיה ברכה לבטלה.

ביקורות מגוגל

Alona Zaharenko

5 out of 5 stars

posted לפני חודש

מומלץ בחום רב! הגיע בזמן, טיפל בכל הבית ,היה מאד מקצועי ושירותי, אפילו בדק אחרי כמה ימים אם הכל בסדר. באמת באמת...

Gili Katz

5 out of 5 stars

posted לפני שבוע

לירן היה אצלנו, ועשה ריסוס יסודי לפני מעבר לבית. מאוד מקצועי, אמין. מה שלא צריך אמר לנו לא לעשות, למרות שהפסיד...

Hen Pekar

5 out of 5 stars

posted 2 months ago

אדיב, דייקן ומקצועי. אחרי שהדביר אצלי גילינו שלשכנים שלי יש אותה בעיה, הדביר גם אצלם באותו הרגע ללא תוספת מחיר.

Noam Maoz

5 out of 5 stars

posted בשבוע האחרון

מקצועי, אמין, מגיע בזמן, ובנוסף לזה גם לא יקר! אין עוד אנשי מקצוע כאלה. ממליצה בחום

shraga Waingarten

5 out of 5 stars

posted לפני חודש

חיפשתי באינטרנט מדביר ראיתי וייס הדברות התקשרתי לשאול לגבי חרק מייד ענה לי וביקש שאשלח לו צילום של החרק שלחתי...