וייס המדביר הינו מדביר מוסמך בעל היתר הדברה מטעם המשרד לאיכות הסביבה. הרצון לשמור על סביבת מגורים נקייה ממכרסמים ומחרקים, הוא צורך בסיסי של בני האדם לשמירה על איכות חיים. משנת 1977 אנו מציעים שירותי הדברה עבור לקוחות מהסקטור העסקי מוסדי לצד הסקטור הפרטי.

   0526471754 

הדברה ברעננה

יש לנו את הפתרונות הטובים ביותר להדברת מזיקים בסביבה הביתית . הצוות שלנו מיומן בזיהוי מזיקים על פי התנהגות, ביולוגיה והבקרה של המזיק באופן שוטף משנת 1977. צוות השירות שלנו יודע להשתמש בידע זה מדי יום בכדי לענות על הצרכים של הלקוחות שלנו באזור רעננה. הכשרה מתמשכת היא חלק ממוסר העבודה שלנו ומובטח לך שסביבת הבית תהייה נוחה ובטוחה עבורך ועבור המשפחה שלך. לא משנה איזו בעיית מזיקים יש לך, לנו יש את הפתרון: תיקנים, נמלים, עכברים, חולדות, צרעות, פרעושים ופשפשים 

ranna-map


הדברה נכונה היא קריטית למוסדות ,מסעדות ומפעלי מזון, סביבת עבודה ללא מזיקים היא קריטית להצלחת העסק שלך. בעיות מזיקים יכולות לגרום להפרות, קנסות ומשובים שלילים מלקוחות לא מרוצים. המפתח להצלחה הוא שותפות מוצקה ותקשורת עם חברת הדברה ברעננה. יש לנו מדבירים מוסמכים במפעלי מזון ואנו בעלי רישיון וניסיון.

וייס הדברות מספק שירותי הדברה כדי לשמור על סביבה נקיה ממזיקים. לא משנה במה העסק שלך מתעסק לנו יהיה אפשרות ליצור תוכנית שתענה לצרכים הדינמיים של עסקך.

אנו מעניקים שירות איכותי להדברת חרקים לתושבי רעננה משנת 1977. אנו נגיע לבדוק את האזור המסחרי שלך, לייעץ לגבי טיפולים יעילים ולבסוף נוכל לבצע את העבודה נכונה לפי בקשתך. במקרה הצורך, נוכל גם להגדיר לוח זמנים לתחזוקה בכדי למנוע באופן יזום חזרה של בעיות מזיקים בכלל.

לחברת וייס הדברות שירות הדברה איכותי. בין אם אנחנו אחת מחברות ההדברה הראשונות באזור השרון יש לנו מעקב אחר חשבון הלקוח באופן דיגיטלי ותיעוד מלא של כל מה שנעשה לרבות: שיחות טלפון, הזמנות, אנשי קשר, מעקב אחר שימוש בחומרי הדברה בבית הלקוח, אפשרות לתזכורות למועד הדברה הבא ודוחות.


ביקורות מגוגל

Ariel Malamud

5 out of 5 stars

posted לפני 4 חודשים

סבלנו במשך זמן רב מבעיית ג'וקים רצינית. אני רוצה להמליץ בחום על וייס הדברה, מזמן לא נתקלתי באדם כה מקצועי וישר,...

Gili Katz

5 out of 5 stars

posted לפני 5 חודשים

לירן היה אצלנו, ועשה ריסוס יסודי לפני מעבר לבית. מאוד מקצועי, אמין. מה שלא צריך אמר לנו לא לעשות, למרות שהפסיד...

Noam Maoz

5 out of 5 stars

posted לפני 5 חודשים

מקצועי, אמין, מגיע בזמן, ובנוסף לזה גם לא יקר! אין עוד אנשי מקצוע כאלה. ממליצה בחום

shlomi hadad

5 out of 5 stars

posted לפני 4 חודשים

במשך זמן רב סבלנו ממכת מקקים בלתי ניסבלת מה לא עשינו אטמנו את כל הבית עם רשתות עשינו הדברה ולא עזר אישתי כבר...

עמוס סבאג

5 out of 5 stars

posted לפני 4 חודשים

מקצועי מאוד , בעל ידע רב ,מחיר הוגן ,עשה את העבודה בצורה טובה מאוד מומלץ!!!