מדוע מומלץ לבצע הדברה לפני אירוע?
מי מאיתנו לא הוזמן לאירוע, שניכר כי בעליו השקיעו בו הרבה זמן, מחשבה ומאמץ בשביל לשמח אתכם, ולאפשר לכם ליהנות בשמחתם, אולם חרקים מעופפים ועוקצניים לא קרואים חיבלו בהנאתם, גרמו לכם להתגרד או להיעקץ, והשאירו בפיכם טעם נפגם? כל מי שמארגן אירוע לוקח בחשבון את כל הפרטים ומנסה למזער כשלים ואי נעימויות- הדברה טרום אירוע היא בבחינת "מאסט" למי שמעוניין להפיק אירוע מושלם ולסגור קצוות. אין צורך להכביר במילים ולציין כי גם האירוע המושקע, המוקפד והמפנק ביותר יכול להיות כישלון חרוץ אם המוזמנים שלכם יאלצו להתמודד עם חרקים, זבובים ויתושים ושאר מעופפים מטרידים ועוקצים במקום ליהנות מהאוכל המשובח, המקום והמוסיקה.

הדברה לאירועים- לאירוע נקי מחרקים וממעופפים.
הדברה לפני אירוע מתבצעת יום לפני האירוע או בבוקרו תלוי באופי המטרד ורמת הנגיעות. לרוב מקובל להיעזר בשירות זה כאשר מדובר באירועים שמתקיימים בחצרות, בחורשות, ביערות או בכל שטח פתוח אחר. מדביר המבצע הדברה טרום אירוע נוהג להשתמש בחומרי הדברה נטולי ריח. חומרים אלה הם חזקים, עמידים, וכמובן מאושרים ע"י משרד הבריאות ועוברים בדיקות קפדניות ועמידות בתווי תקן גבוהים טרם אישורם לשימוש. במובן זה, אתם תוכלו להתמקד בהפקדת האירוע שלכם על הצד הטוב ביותר, ולהיות שקטים ורגועים בנוגע לזבובים, הדברת יתושים, מעופפים, נמלים, ג'וקים ושאר חרקים שאיש אינו אוהב להימצא במחיצתם, לא כל שכן בזמן אירוע.

הדברה לפני אירוע - הלכה למעשה:
כאמור, כאשר הדברה טרום אירוע מתבצעת יום לפני האירוע או בבוקר האירוע עצמו, והיא מתבצעת אך ורק ע"י מדביר מקצועי, אשר מערפל במרסס מוטורי את שטח האירוע באמצעות חומר קוטל חרקים, תוך שימת דגש מיוחד על מוקדי דגירה וצמחייה היכולה לשמש ככזו (למשל במקרה של יתושים). חומר זה נטול ריח ומאפשר לכם ולאורחים שלכם ליהנות מאירוע נטול חרקים מבלי להרגיש בריחות לוואי לא נעימים. בין אם הדברת אירועים זו בוצעה יום לפני האירוע ובין אם בוצעה בבוקר יום האירוע, אין בה בכדי לשבש את הפקת האירוע עצמו.קישור מחירון הדברה נגד יתושים ומעופפים