הבלוג של לירן וייס המדביר

 
 וייס המדביר הינו מדביר מוסמך בעל היתר הדברה מטעם המשרד לאיכות הסביבה. הרצון לשמור על סביבת מגורים נקייה ממכרסמים ומחרקים, הוא צורך בסיסי של בני האדם לשמירה על איכות חיים. משנת 1977 אנו מציעים שירותי הדברה עבור לקוחות מהסקטור העסקי מוסדי לצד הסקטור הפרטי.

052-6471754 

מכת עכבישים בבית, סוגי עכבישים נפוצים בבתים

הדברת עכבישים

עכבישים ארסיים בישראל – כמה דברים שלא ידעתם:

לא כולם יודעים, אבל עכבישים הם האורחים הפחות רצויים בביתנו ביחס ליתר החרקים איתם אנחנו מתמודדים על בסיס יומיומי. למעשה, פוביות מעכבישים נפוצות יותר מפוביות בתיקנים...

סוגי עכבישים ארסיים באזורי מגורי האדם בישראל הם : האלמנה השחורה והששן החום, הנושא אם עכביש מסוכן או לא תלויה בדרך כלל בסיבוכים שנוצרים כתוצאה מהארס אחרי מספר ימים של חוסר טיפול ומערכת חיסון לקויה, תמותה היא דבר נדיר מאוד. זיהוי שלהם הוא בעייתי לעין לא מקצועית, עליכם להכיר את סוגי העכבישים כדי לדעת איזה סוג עכביש הוא.

האם עכביש יכול להזיק לבני אדם?

כן, בפרט לאלו מכם הרגישים לארס שלו, ובמקרים בהם הננשך הוא תינוק. מדביר עכבישים יודע כי ישנם סוגים רבים של עכבישים, כולם ארסיים בדרכם שלהם, חלק מהם ארסיים ומסוכנים גם לבני האדם, עד כדי כך שכאשר אנו ננשכים ע"י העכביש הלא נכון, גודל העכביש אינו מעיד על הארסיות שלו ואף עכבישים בשונא מחרקים אחרים אינם מבליטים עצמם בצבעים בולטים כדי להזהיר טורפים, להפך הם צבעם מנסה להשתלב בסביבה בה הם מתחבאים ומסתתרים. הנשיכה שלו עלולה לגרום לנו להזדקק לטיפול רפואי בבית חולים! על אף שבאין במאמר זה בכדי להלחיץ אתכם או לטעת בכם פחדים מיותרים, יש לציין כי במקרים נדירים נשיכת עכביש עלולה להסתיים גם במוות. בעשור האחרון מתו בארה"ב שישה בני אדם כתוצאה מארס של עכבישים. הדברת עכבישים  מונעת תרחישים לא רצויים אלה.

 

עכבישים בבית מטרידים אותכם - הדברה נגד עכבישים

 

חשוב שתדעו כי היות והכביש אינו משנע את עצמו ממקום למקום באמצעות גרירת הבטן על משטחים, אלא מהלך על רגליו, הרי שביחס לחרקים אחרים שאנו מדברים הוא פחות בה במגע עם חומרי הריסוס הכימיים. במילים אחרות, מדביר עכבישים מדגיש כי ריסוס עכבישים או כל תרסיס נגד עכבישים לכשעצמו הוא בבחינת הדברת עכבישים חלקית. אמנם רגליהם באות במגע הם החומרי הריסוס אולם לא תמיד די בכך בשביל להמיתם. על מנת לבצע הדברת עכבישים איכותית ויעילה יש ליצור מגע ישיר עם חומר הריסוס. מדביר עכבישים מיומן יודע, כי בניגוד לנמלים, מקקים וצרעות, אשר משתמשים בפיהם כדי לנקות את עצמם (בדומה לחתולים), הרי שעכבישים אינם משתמשים בחלקי הפה שלהם באופן שגרתי למטרות אלה. אם חלקיקים גדולים תקועים ברגליים שלהם, הם ינקו אותם, אבל הרגל זה לא מבטיח הדברת עכבישים יעילה. בסופו של דבר, רוב העכבישים מבלים את חייהם בקורים שטוו בהמתנה לחרקים אחרים שיתפסו בהם, חומרי הדברה פוגעים בקשת רחבה של חרקים בסביבה הביתית ומדביר מקצועי ידע להסביר אילו שינויים יש לעשות במבנה כדי להרחיק חרקים אשר נכנסים הביתה, פעולות אלו מאוד יעילות לניהול חרקים בבית.

 

 

עכבישים בבית, מה עושים ?
איך נפטרים מפשפשים בכלב? יכול להיות שהתכוונתם לפרע...

Related Posts