הבלוג של לירן וייס המדביר

 
 וייס המדביר הינו מדביר מוסמך בעל היתר הדברה מטעם המשרד לאיכות הסביבה. הרצון לשמור על סביבת מגורים נקייה ממכרסמים ומחרקים, הוא צורך בסיסי של בני האדם לשמירה על איכות חיים. משנת 1977 אנו מציעים שירותי הדברה עבור לקוחות מהסקטור העסקי מוסדי לצד הסקטור הפרטי.

052-6471754 

הדברה עכבישים : איך זה נעשה בפועל ועד כמה זה נחוץ?

הדברת עכבישים בכפר סבא
 רוב האנשים אינם חובבים חרקים מכל סוג שהוא, ובכלל זה גם לא עכבישים. עם זאת, בדרך כלל עכבישים אינם גוררים תגובות פאניקה או היסטריה האופייניות לאלו המלוות להיתקלות בג'וקים. עם זאת, אלו שכן פוחדים מעכבישים לרוב ממש חרדים מהם וסובלים ממה שנקרא ארכו פוביה = פחד מעכבישים. כמו בכל מקרה של חרדה, גם החרדה מעכבישים אינה "מוצדקת" ואינה מעוגנת במציאות למעט המקרים בהם קיימת רגישות או אלרגיה לארס שלהם.במקרה כזה, הדברת עכבישים בכפר סבא בהחלט הכרחית. כן, עכביש הוא חרק ארסי. למעשה, רוב הזנים אם לא כולם הם ארסיים, אלא שרובם אינם מזיקים לבני האדם למעט מקרים של רגישויות או אלרגיות. חשופים יותר לארס העכבישים הם תינוקות, וזאת בגלל שמשקל גופם ביחס לכמות הארס של העכביש נמוך משמעותית ביחס למשקל גופם של מבוגרים ביחס לאותה כמות של ארס. למותר לציין כי במקרה של זנים בעייתיים יותר, כגון האלמנה השחורה- העכביש הוא ארסי לכל גיל עם או בלי רגישויות. 
הדברת עכבישים

מדביר בכפר סבא מכיר היטב את אורחות חייהם של העכביש, מה שמקל עליו לבצע הדברה אפקטיבית. גוף העכביש מורכב משתי יחידות: ראש וחזה + בטן. לעכביש שמונה רגליים המחוברות ליחידת הראש והחזה. העכביש צד את טרפו באמצעות קורים אותם הוא טווה, ואליהם "נדבקים" הקורבנות שלו ללא יכולת להשתחרר ולהימלט. קורי העכביש עשויים מחלבון אשר נוצר בבטן של העכביש. לא כל קורי העכביש נראים אותו דבר, למעשה, ישנם כמה וכמה סגנונות טוויה. ישנם קורים צפופים וישנם מאווררים יותר, ישנם עכבישים שעוטפים את הטרף בפקעות שטוו. נתון נוסף שרובכם בוודאי לא ידעתם הוא שלעיתים העכביש טווה את קוריו פשוט למטרות טיפוס ומעבר למקום אחר. הדברת עכבישים בכפר סבא הכרחית במקרים בהם התגלו עכבישים מזן ארסי במיוחד המסוכן לאדם ו/או במקרים בהם אחד מבני הבית רגיש באופן מיוחד לארס העכביש. העכביש אינו נוהג לעקוץ ללא סיבה. כמו בטבע, בעל החיים עוקץ לרוב מתוך הגנה ולא מתוך התקפה. כאשר מדובר בטרף פוטנציאלי, על העכביש לשחרר לגוף הטרף את הרס על מנת שיהיה מסוגל לאכול אותו לאחר מכן.הארס ש"הוזרק" לגוף הטרף (ע"י נשיכה) מפרק את הרקמות שלו ומאפשר לעכביש לאכול את מה שהתקבל לאחר הפירוק באמצעות צינור יניקה המיועד לכך. עכבישים אינם ניזונים מבני אדם- לכן, אם נעקצתם, סביר שהוא חש מאוים מצידכם גם אם לא התכוונתם לכך. הדברת עכבישים בכפר סבא נפוצה פחות מהדברות מושאי הדברה אחרים כגון גו'קים או נמלים. מדביר בכפר סבא חייב לדעת באלו חומרי הדברה להשתמש מבלי לגרום נזק לדיירי הבית. קל לאתר את "אזורי הקינון שלהם": לרוב הם טווים קורים בזוויות הקירות, סמוך לתקרה או בין רהיטים או חפצים כבדים שאין נוטים להזיזם ממקומם לאורך זמן. בין אם אתם מזמינים מדביר בכפר סבא לצורך הדברת עכבישים ובין אם לא, חשוב לציין כי למרות שקורי עכביש משווים לבית מראה מלוכלך ומוזנח, בסופו של דבר, החיים במחיצת עכבישים יכולה דווקא להועיל היות ובקורים נלכדים גם חרקים מזיקים. 

...

הדברה בכפר סבא - וייס הדברה - ניסיון משנת 1977 באזור השרון

הדברה בכפר סבא. מחפש שרותי הדברה בכפר סבא במחירים הגונים. נסיון משנת 1977 בהדברת כל סוגי המזיקים. בקרו באתר ותמצאו המלצות ,חוות דעת ומאמרים מקצועיים
מדביר מכפר סבא
האם מותר לבצע הדברה בזמן הריון?

Related Posts