הדברת ג'וקים

 

הדברת ג'וקים | הדברת תיקנים | הדברת תיקן גרמני

ג'וקים הם חלק בלתי נפרד מטרדות הקיץ המוכרות לכולנו. אנו נתקלים בג'וקים בבית, בחצר, במרכזים מסחריים, מסעדות, משרד ואפילו ברחובות. לרובינו אין ענין לחיות איתם בדו קיום, שלא לומר על כי חלק בלתי מבוטל מאיתנו נכנס לפאניקה ולחרדות כשהם נתקלים בג'וק .

 

מתי להזמין הדברת ג'וקים

הדברת ג'וקים מומלצת על בסיס קבוע אחת לשנה, מומלץ עם תום האביב ותחילת הקיץ- התקופה בה הם יוצאים ממקום המסתור שלהם ומשוטטים בינינו באין מפריע. מומלץ להדביר בשטחים הציבוריים ובבורות הביוב, רבים חושבים שאם הם לא רואים את הג'וקים במו עיניהם סימן שהם לא נמצאים בקרבת מקום, אולם האמת היא שלא רק שהם נמצאים גם נמצאים אלא שעל כל ג'וק אחד שאתם רואים  יש המון ג'וקים שאינכם רואים...

 

היכן חיים התיקנים?

הם חיים בסדקים הקירות בבית ובחצר, בסדקים של מרצפות, בכוכים מאחורי ריהוט כבד  ועוד. הדברת תיקנים, מדביר תיקנים - תיקן גרמני מומלץ לעשות עם תום האביב כיוון שאז הם "יוצאים מתרדמתם" ( יחד עם יתר טרדות הקיץ המוכרות לנו היטב: יתושים, נמלים וכדומה). מעבר לעניין האסתטי, הדברת ג'וקים חשובה מטעמי בריאות והיגיינה. ג'וקים אוהבים להסתובב בתעלות הביוב. האם יש צורך להרבות במילים בנוגע למשמעות של ג'וק שמטייל בלילה על קערת הפירות שיש לכם בסלון, מטייל עם השיש במטבח וכדומה? ג'וקים הם מפגע תברואתי וזו הסיבה שגם מי שאינו "פוחד" מג'וקים, מעדיף לבצע הדברת ג'וקים על בסיס שנתי קבוע ולשמור על בית או משרד נקי.

 

הדברה לעסקים

 

כאשר מדובר בבתי עסק אשר נותני שירות כגון מסעדות, בתי מלון ובתי חולים- לאלמנט התברואתי יש כמובן משמעות נוספת כיון שאז לא מדובר במטבח הפרטי שלכם. אתם נותני שירות לציבור הרחב וחובה עליכם לשמור על היגיינה ברמה גבוהה, גם כי מדובר בלקוחות שלכם וגם כי מדובר במטבחים שבהם נעשה בישול המוני, היינו בסדרי גודל עצומים, וכאלה, ללא הדברת ג'וקים הם הופכים חיש מהר לגן עדן לחרקים הללו, לכן חשוב לעשות הדברה למשרד |הדברה לעסקים | הדברה במסעדות | הדברה לפני ארוע.