הדברה בהוד השרון- הדברת נמלים . להיערך בהתאם לחודשי הקיץ- בשביל איכות החיים שלכם!

אם אנחנו נתקלים בנמלה אחת או שתיים, בניגוד לתיקנים- לרובינו אין עם זה כל בעיה. בכל אופן, מדביר בהוד השרון אינו נדרש לבצע הדברת נמלים בגלל שתי נמלים סוררות שפלשו לאזור המגורים שלנו. הבעיה מתחילה כאשר אנו קמים בבוקר ומגלים שקן נמלים שלם החליט לעבור דירה ולהתמקם אצלנו במטבח. כל מי שחווה "פלישה" מסוג זה מבין היטב במה מדובר ועד כמה קשה לפתור את הבעיה בכוחות עצמנו ללא עזרה מקצועית. למעשה, הדבר כמעט ובלתי אפשרי. בשעה שעבור הנמלים אין טבעי יותר מאשר לחפש מזון ולקנן, הרי שעבורנו מציאת המזון בארונות המטבח, על השיש או בחצר היא מטרד רציני.

 

הדברת נמלים בהוד השרון

 

הדברה בהוד השרון מתבצעת הן כטיפול מונע והן כטיפול חירום. כאשר מדובר בטיפול מונע, מדביר בהוד השרון מגיע אחת לשנה, לרוב בחודשי האביב או בתחילת הקיץ,  על מנת לבצע הדברת נמלים שתעניק לכם "ראש שקט מנמלים" במהלך העונה הבוערת. כאשר מדובר בטיפול חירום, סימן שקן נמלים פלש לבתיכם ואין לכם ברירה אלא לטפל בו בשיטת "זבנג וגמרנו"- הדברה בהוד השרון ע"י איש מקצוע מיומן ומוסמך.

הדברת נמלים - מידע
בארץ חיים כ 150 זנים של נמלים. חלקן קטנות וחלקן גדולות ובשרניות. על אף שלרוב, הנמלים הקטנות פולשות לפנים הבית ואילו הגדולות חיות בחצר, אין לקחת זאת כתורה מסיני. מדביר בהוד השרון בהחלט נתקל לא פעם בהדברת נמלים גדולות ובשרניות שהתמקמו במטבח, בכלי הסוכר שבו או מטיילות בשיירה על השיש. הדברה בהוד השרון שמיועדת להרחיק נמלים דורשת מאיש המקצוע להכיר היטב את אורחות החיים שלהן על מנת לבצע הדברה איכותית, מקצועית ומשביעת רצון. נמלים חיות בקהילה, מושבה. הן מנהלות את חייהן בשיתוף פעולה מהסוג האופייני לקהילות סגורות ועל הירארכיה פנימית שלהן. תפקידן ש הפועלות הוא לשאת את המזון ולהביאו לפנים הקן. על המלכה להטיל ביצים ולוודא כי הקן מנוהל כמכונה משומנת. חושי הנמלים כה מפותחים עד כי הן קולטות כל פירור מזון וכל גרגר סוכר הרבה לפני שעין אנושית הבחינה בהם. זו הסיבה שטיפת תה מתוק שנשארה על השיש או טיפת עסיס אבטיחים גוררת אחריה שיירת נמלים עקבית ועקשנית, שלא תמיד קל להיפטר ממנה. כאשר אנו אומרים "לא קל להיפטר ממנה" פירוש הדבר ששימוש בתכשירי הדברה ביתיים לא עוזרים לטווח הרחוק, ולעיתים גם לא אפקטיביים לטווח הקרוב. כל מי שנתקל בשיירת נמלים נחושה שכזו, השתמש ב"פליט" וחשב שבכך פתר את הבעיה, נוכח לגלות כ תוך פרק זמן קצר, גם לאחר חיטוי המקום- הנמלים ממשיכות להגיע וכי אין ברירה אלא להזמין מדביר בהוד השרון. הדברה בהוד השרון מטפלת בבעיה מהשורש, בקן עצמו. רק לאחר חיסול הקן אפשר לומר שהבעיה נפתרה באמת.