הבלוג של לירן וייס המדביר

 
 וייס המדביר הינו מדביר מוסמך בעל היתר הדברה מטעם המשרד לאיכות הסביבה. הרצון לשמור על סביבת מגורים נקייה ממכרסמים ומחרקים, הוא צורך בסיסי של בני האדם לשמירה על איכות חיים. משנת 1977 אנו מציעים שירותי הדברה עבור לקוחות מהסקטור העסקי מוסדי לצד הסקטור הפרטי.

052-6471754 

הדברה ברעננה - הדברת מכרסמים

הדברת מכרסמים ברעננה

על אף שמקובל לחשוב כי רק נשים חוששות מעכברים ו"נכנסות לפאניקה", ועל אף שכשאנו מדברים על היתקלות בעכבר שמתרוצץ בבית אנחנו מיד מדמיינים אישה היסטרית שמטפסת על הכסא וצווחת, הרי שבסופו של דבר, היסטריים או לא היסטריים, שאיש לא אוהב להיתקל בעכברים שמשוטטים בבית שלו, קל וחומר חולדות! עכברים בבית הם חמודים ומתוקים רק בסרטים המצוירים...יש להם "חדר משלהם", הם יוצרים עניין והם משעשעים, אבל המציאות מראה כי עכברים לא גרים ב"דירת רווקים" וכי למעשה, הם לא חיים לבד אלא בקהילה, מושבה. יתרה מכך, הם לא מפסיקים להתרבות... הדבר נכון הן בנוגע לעכברים והן בנוגע לחולדות. מדביר ברעננה שנקרא לבצע הדברת חולדות ועכברים - לכידת עכברים לרוב נקרא באופן בהול בעקבות כמה תופעות שכיחות: האחת, נתקלתם ב"משהו כהה ואפרפר שרץ לכם מול העיניים ונעלם אלוהים יודע איפה". השניה, נתקלתם בגללים של מכרסמים בקרבת מזון, במזווה, בארונות המטבח או בארונות הבגדים. השלישית, הבחנתם כי הכבלים של מכשירי החשמל שלכם קרועים או נגוסים.... רוב הלקוחות מסתפקים בשלוש נורות אזהרה אלה על מנת להזמין הדברה ברעננה שיבוא וייתן מענה, ויפה שעה אחת קודם! כן, הדברה ברעננה הנוגעת למכרסמים היא לרוב דחופה ובהולה מצד הלקוחות ומלווה בלא מעט עוצמות רגשיות ואי שקט.

מדוע?

כי למרות שעכברים וחולדות חוששים מכם לא פחות שאתם חוששים מהם, הם בסופו של דבר מכרסמים והיתקלות איתם שיכולה לגרום להם להרגיש מאוימים יכולה להיות מלווה בנשיכות. כל מי שגידל עכברים כחיות מחמד בכלוב, יודע כי בשעה שאתם רוצים לגעת בהם או ללטף, אתם יכולים גם לקבל נשיכה הגונה. הדברה ברעננה נדרשת גם ובעיקר מהסיבה שמכרסמים אלה יכולים להעביר לנו, בני האדם, מחלות. הדברת חולדות ועכברים - לכידת עכברים היא בראש ובראשונה מטעמי בריאות ואח"כ גם מטעמי מניעת גרימת נזק לרכוש כפי שצוין לעיל.

יש לכם פרפרים או חרקים מוזרים במטבח? יש פיתרון פשו...
מדביר בכוכב יאיר | צור יגאל - הדברת פרעושים וקרציו...

Related Posts