מדביר בהרצליה - הדברת צרעות מקצועית, יסודית כולל איתור הקן והשמדתו.

צרעות המקננות מחוץ לאזורי המגורים שלנו אינן מהוות איום לצמחיה או לחקלאות, אולם מי מאיתנו מסוגל לחיות בקרבת קן צרעות? מי מאיתנו מכון לאפשר לקן צרעות להתקיים אצלו בגינה? מתחת לפרגולה או על העצים בחצר? מדביר בהרצליה שהוזמן בעקבות קן צרעות חייב לאתר את הקן (לא תמיד מדובר בעניין של מה בכך, אגב) ולטפל בו באופן יסודי ומעמיק, כלומר, להשמיד אותו מהשורש.

מה הבעיה בעצם עם צרעות?

מעבר לעובדה שרובינו פוחדים וחוששים להיעקץ, ובצדק, חשוב לציין כי עקיצה של צרעה הרבה יותר מכאיבה מזו של דבורה. אשר מדובר באנשים שרגישים לעוקץ- הדבר מקבל משנה תוקף. יתרה מכך, ילדים ותינוקות, מפאת משקלם הנמוך ביחס לכמות הארס שקיימת בעוקץ של הצרעה יכולים להיות נתונים בסכנת חיים. במילים אחרות, הדברת צרעות בהרצליה - גם אם אתן ממש חובבי בעלי חיים , גם אם אתם מבינים כי הצרעה לכשעצמה מועילה לצמחיה בגינה שלכם כי היא ניזונה מאותם חרקים שמזיקים לה, אין לכם ברירה אלא להזמין הדברה בהרצליה שיסלק את קן הצרעות הזה ויאפשר לכם לישון בשקט.

איפה מקננות הצרעות?

מדביר בהרצליה נתקל לא פעם בקני צרעות בעליות גג, בסדקים בקירות החיצוניים, אדן החלון, בנישות של תריסים ישנים (במבנים ישנים) או במקומות שונים בחצר כגון מתחת לפרגולות, עצים וכדומה. בישראל נפוצות בעיקר הצרעה הגרמנית והצרעה המזרחית. הצרעה המזרחית נוטה לקנן דווקא באדמה, כאשר איתור הקן שלה נעשה הרבה פעמים על פי תנועה תזזיתית סביב הקן. הצרעה המזרחית ניזונה מפירות, שתייה מתוקה ובשר. הדברה בהרצליה נעשית באמצעות  ריסוס ואיבוק. הצרעה המזרחית קטנה יותר מהצרעה הגרמנית. הצרעה הגרמנית שעירה יותר, ניזונה מפירות, צוף וחרקים- וזו יכולה להיות גם מסוכנת ומזיקה לכוורות. יחד עם זאת מדביר בהרצליה מרגיע: צרעות (כמו רוב החרקים ובעלי החיים בכלל ) אינן תוקפות "סתם כי בא להן" אלא כאשר הן מותקפות או חשות מאוימות. חלק מהמיומנות של מדביר בהרצליה הוא  לפעול ולייצר אוירה נינוחה בה הן לא יבחינו בו או יחושו בתכניותיו... עדיף לבצע הדברה בהרצליה - כאשר מדובר בצרעות – בשעות הבוקר המוקדמות או בשעות הערב. בשני חלקי היממה הללו הצרעות פחות פעילות. מוקדם בבוקר הן בשלבי יקיצה ואילו בשעות הערב הן לאחר "יום עבודה" והן פחות חדות.