זה אף פעם לא נעים להתעורר בבוקר ולגלות, שכשישנתם, יתושים (או יותר נכון, יתושות) החליטו להפוך את הגוף שלכם לארוחת הלילה שלהם ועקצו אתכם בכל הגוף – הגירודים האלו מאוד לא נעימים. תופעה זאת, נהיית אף פחות נעימה, כשיש תינוקות או ילדים רכים בשנים, אשר לא יכולים לגרד לעצמם את האזורים בגוף שנעקצו, אז הם פשוט בוכים או מתלוננים ואין משהו שאתם יכולים לעשות בעבורם באותו הזמן. אז הפתרון הטוב ביותר לשים ליתושים סוף זה להזמין שירותי ההדברה בהוד השרון או בעיר המגורים שלכם. יש לוודא שמדובר בחברת הדברה מקצועית ומנוסה אשר מתמחה באופן פרטני בהדברה של יתושים – כידוע, שיטות וחומרי ההדברה, יהיו בדרך כלל שונים בין הדברה של מזיק אחד למזיק אחר ולכן, חשוב לוודא שאותה חברה או איש מקצוע המציע שירותי הדברה בהוד השרון אכן ערוך ובעל הציוד המקצועי להדביר יתושים.

הדברה בהוד השרון – סוגים שונים של יתושים

מדביר מקצועי, יודע להבדיל בין סוגי היתושים השונים, לזהות את סוג היתושים אשר מפריע את מנוחתכם וכמובן, לטפל בו בהתאם. כך יוצא שבין סוגי היתושים הנפוצים יותר בארצנו ניתן למצוא את היתושים המשתייכים לסוג קולקס -  היתושים האחראיים על העקיצות האדומות והמגרדות, שכולנו מתישהו סובלים מהן. לצד היתושים האלו, ישנם גם סוגים אחרים ומסוכנים יותר, אשר עלולים להדביק במחלות מסוכנות – למזלנו הסוגים הללו פחות נפוצים בארץ, אך עדיין חשוב להיות מודעים לקיומם ולהיות מסוגלים לזהות אותם. כאמור, במידה ותזמינו שירות מקצועי של הדברה בהוד השרון, אז המדביר כבר ידע לזהות את סוג היתושים המדובר ובשורה התחתונה, להשמיד אותם, כך שלא תצטרכו להיות מודאגים יותר מעצם הנוכחות שלהם באזור שלכם.

הדברה בהוד השרון – הדברה עצמאית
כידוע, השוק מציע מגוון רחב של תכשירים ומכשירים אשר נועדו להרחקת יתושים ו/או הדברתם – אלו יכולים להיות מכשירים אלקטרוניים אשר מתחברים לחשמל ופולטים ריח או משמיעים רעש אשר מרחיק את היתושים, מדבקות עם חומרים שונים, ספריי או נוזל אשר מיועד למריחה על הגוף ואמור למנוע את התקרבות היתושים והרשימה עוד ארוכה. מוצרים אלו נחשבים יעילים למיגור נקודתי של התופעה, כאשר מדובר בבעיה נרחבת יותר, ההמלצה היא כמובן להזמין שירותי הדברה מקצועיים המתמחים בנושא של הדברת יתושים.

למידע נוסף בנושא יתושים - הדברת יתושיםברוב המקרים, מי שמבחין במקק, מכרסם או מזיק מסוג אחר מטייל בבית שלו ואולי אפילו עם כמה חברים, ינקוט באופן מידי בפעולה כלשהי – יכול להיות שהוא יעלה על כיסא ויחכה שמשהו יקרה ויכול להיות שהא יהיה קצת יותר פרקטי ויתקשר למדביר בעיר המגורים שלו, שיגיע למקום ויעשה סוף לצרה הזאת. העניין הוא שאנשים רבים אשר מחפשים לדוגמא, שירות של מדביר בהוד השרון, יקבעו עם המדביר הראשון בפריטיו הם יתקלו. כמובן, ההחלטה הזאת יכולה להוות כצעד שאינו חיובי בעבורכם – הם עלולים לגלות בדיעבד, שהמדביר בו הם בחרו הוא חובבן וכחלק מכך, העבודה שהוא עשה תתגלה כלא יעילה – המזיקים יכולים לחזור ולפקוד את הבית תוך זמן קצר מיום ההדברה – במקרים קיצוניים יותר, המדביר אף עלול לעשות שימוש בחומרי הדברה אשר נחשבים למסוכנים – וכחלק מכך, חומרים אלו עלולים לגרום לנזקים לבני הבית ובעיקר לילדים צעירים, לאנשים מבוגרים וחולים ולחיות המחמד. לכן, חשוב להקפיד ולבחור באותו מדביר בהוד השרון שהוא מקצועי ומורשה ומומלץ להעניק שירות בתחום.

מה מומלץ לבדוק לגבי אותו מדביר בהוד השרון?

אם יש לכם המלצות אמינות לגבי מדביר בהוד השרון, זה בהחלט יכול להוות כפרמטר חשוב, אשר יכול לגרום לכם להעדיף מדביר מסוים על פני מדביר אחר. פרמטרים נוספים אשר יאפשרו לכם לוודא שאכן מדובר במדביר איכותי ומקצועי: אישורים ותעודות אותם הוא מחזיק ברשותו ומסמיכים אותו להעניק את השירותים הרלוונטיים. חומרי ההדברה בהם הוא עושה שימוש – האם מדובר בהדברה כימית או אולי הדברה ירוקה – כדאי גם לבדוק מה הליך ההדברה דורש מכם – האם אתם צריכים, לפנות את הבית לתקופת זמן וכן הלאה.. חלק מהמדבירים, מציעים גם סוג של ביטוח על ההדברה – במידה והמזיקים חוזרים תוך תקופת זמן מסוימת להוות את נחלתכם, תוכלו לקבל מאותו מדביר שירות הדברה חוזר, ללא עלות.

כמובן, בכדי לבחור מדביר בהוד השרון וליהנות משירות מקצועי ואיכותי ומומלץ, חשוב לשים דגש על כל הפרמטרים אשר יאפשרו לכם לוודא שאכן מדובר במדביר מקצועי ומנוסה, אשר מקפיד על הדברה שהיא גם איכותית וגם בטיחותית. בחירת מדביר בצורה מושכלת, תאפשר לכם ליהנות מתוצאות איכותיות – המזיקים לא יהוו את נחלת חיקכם ולא יחזרו עוד זמן רב לפקוד את ביתכם – וזאת הרי המטרה בגינה אתם מזמינים את שירותי ההדברה.

 

מידע נוסף על המלצות וחוות דעת - וייס הדברה

 

 

 

 

מכרסמים יכולים להגיע לכל מקום, לבתים פרטיים, לדירות בקומות גבוהות, למשרדים, לעסקים ולכל מקום אחר. מעבר לעובדה שהנוכחות של מכרסמים בבית או במקום עבודה, היא לא נעימה – וזאת בלשון המעטה. המכרסמים עלולים לגרום לנזקים רבים לרכוש והם מסכנים את בריאותנו – מכרסמים עלולים להפיץ מחלות מסוגים שונים, כאשר בחלק מהמקרים המחלות עלולות להיות מסוכנות.  מהסיבה הזאת, במידה והבחנתם במכרסם בבית שלכם, או שאתם חושדים שיש לכם כזה בבית – המכרסמים יודעים להתחבא טוב ולכן, לא תמיד נבחין בהם, מה שכן נוכל לראות אלו "עקבות" בדמותם של גללים או שנוכל לשמוע אותם מטיילים בבית בשעות הלילה, כשהכול שקט ורגוע והם מחליטים לנצל את הזמן לטייל בבית ולבצע את זממם.

בוחרים שירותי הדברה בהוד השרון
בחירת שירותי הדברה בהוד השרון ובכלל אמורה להתבצע בצורה מחושבת ונבונה, בעיקר כאשר מדובר בנושא של הדברת חולדות ועכברים או לכידת עכברים. הדברה של מכרסמים יכולה להתבצע בשיטות שונות ובאמצעות מלכודות מסוגים שונים – כאשר לכל מדביר יש את השיטות הספציפיות בהן הוא מתמחה לצורך כך. בעת בחירת חברת הדברה בהוד השרון, כדאי לבדוק באיזו שיטת הדברת מכרסמים החברה המדוברת עושה שימוש והאם השיטה הזאת, היא אכן השיטה המתאימה והרלוונטית עבורכם – לדוגמא, אם אתם לא בעד להרוג את המכרסמים, אולי תנסו למצוא חברת הדברה בהוד השרון, אשר עושה שימוש בשיטות הדברה שרק מרחיקות את המכרסמים אבל לא הורגות אותם. כדאי כמובן, לוודא שלחברה יש ניסיון בפועל בהדברת מכרסמים ובמידה ויש לכם אפשרות לקבל המלצות לגבי אנשי מקצוע המציעים שירותי הדברה, נסו אולי להשתמש בהמלצות הללו בכדי לבצע את הבחירה הטובה ביותר.

שמים סוף למכרסמים
בשורה התחתונה, מטרת שירותי הדברה בהוד השרון, המתמחה בהדברה של מכרסמים, לכידת חולדות, לכידת עכברים והיא לא רק לגרש או להשמיד את המכרסמים אשר נמצאים בבית, אלא גם לדאוג שבזמן הקרוב, אותם המזיקים לא ישובו לפקוד את ביתכם ולהזיק לכם. חשוב לציין שאנשים רבים מנסים לבצע את ההדברה בעצמם על ידי רכישת מלכודות ייעודיות. מלכודות אלו יכולות להעניק לעיתים פתרון מידי לבעיה, אבל המכרסמים עלולים לחזור לביתכם לאחר זמן קצר. מהסיבה הזאת, ברוב המקרים, העדפה תהיה לפנות ולקבל שירותי הדברה בהוד השרון או בעיר מגורכם, מהחברה או מאיש המקצוע בעל הכלים, הידע והניסיון לביצוע העבודה ברמה הטובה ביותר האפשרית.אם אנחנו נתקלים בנמלה אחת או שתיים, בניגוד לתיקנים- לרובינו אין עם זה כל בעיה. בכל אופן, מדביר בהוד השרון אינו נדרש לבצע הדברת נמלים בגלל שתי נמלים סוררות שפלשו לאזור המגורים שלנו. הבעיה מתחילה כאשר אנו קמים בבוקר ומגלים שקן נמלים שלם החליט לעבור דירה ולהתמקם אצלנו במטבח. כל מי שחווה "פלישה" מסוג זה מבין היטב במה מדובר ועד כמה קשה לפתור את הבעיה בכוחות עצמנו ללא עזרה מקצועית. למעשה, הדבר כמעט ובלתי אפשרי. בשעה שעבור הנמלים אין טבעי יותר מאשר לחפש מזון ולקנן, הרי שעבורנו מציאת המזון בארונות המטבח, על השיש או בחצר היא מטרד רציני.

 

הדברת נמלים בהוד השרון

 

הדברה בהוד השרון מתבצעת הן כטיפול מונע והן כטיפול חירום. כאשר מדובר בטיפול מונע, מדביר בהוד השרון מגיע אחת לשנה, לרוב בחודשי האביב או בתחילת הקיץ,  על מנת לבצע הדברת נמלים שתעניק לכם "ראש שקט מנמלים" במהלך העונה הבוערת. כאשר מדובר בטיפול חירום, סימן שקן נמלים פלש לבתיכם ואין לכם ברירה אלא לטפל בו בשיטת "זבנג וגמרנו"- הדברה בהוד השרון ע"י איש מקצוע מיומן ומוסמך.

הדברת נמלים - מידע
בארץ חיים כ 150 זנים של נמלים. חלקן קטנות וחלקן גדולות ובשרניות. על אף שלרוב, הנמלים הקטנות פולשות לפנים הבית ואילו הגדולות חיות בחצר, אין לקחת זאת כתורה מסיני. מדביר בהוד השרון בהחלט נתקל לא פעם בהדברת נמלים גדולות ובשרניות שהתמקמו במטבח, בכלי הסוכר שבו או מטיילות בשיירה על השיש. הדברה בהוד השרון שמיועדת להרחיק נמלים דורשת מאיש המקצוע להכיר היטב את אורחות החיים שלהן על מנת לבצע הדברה איכותית, מקצועית ומשביעת רצון. נמלים חיות בקהילה, מושבה. הן מנהלות את חייהן בשיתוף פעולה מהסוג האופייני לקהילות סגורות ועל הירארכיה פנימית שלהן. תפקידן ש הפועלות הוא לשאת את המזון ולהביאו לפנים הקן. על המלכה להטיל ביצים ולוודא כי הקן מנוהל כמכונה משומנת. חושי הנמלים כה מפותחים עד כי הן קולטות כל פירור מזון וכל גרגר סוכר הרבה לפני שעין אנושית הבחינה בהם. זו הסיבה שטיפת תה מתוק שנשארה על השיש או טיפת עסיס אבטיחים גוררת אחריה שיירת נמלים עקבית ועקשנית, שלא תמיד קל להיפטר ממנה. כאשר אנו אומרים "לא קל להיפטר ממנה" פירוש הדבר ששימוש בתכשירי הדברה ביתיים לא עוזרים לטווח הרחוק, ולעיתים גם לא אפקטיביים לטווח הקרוב. כל מי שנתקל בשיירת נמלים נחושה שכזו, השתמש ב"פליט" וחשב שבכך פתר את הבעיה, נוכח לגלות כ תוך פרק זמן קצר, גם לאחר חיטוי המקום- הנמלים ממשיכות להגיע וכי אין ברירה אלא להזמין מדביר בהוד השרון. הדברה בהוד השרון מטפלת בבעיה מהשורש, בקן עצמו. רק לאחר חיסול הקן אפשר לומר שהבעיה נפתרה באמת.

 

מגדלים חיות מחמד? עבורכם הדברת פרעושים אינה עניין של רשות- הדברה בהרצליה של פרעושים.

כל מי שמגדל כלבים או חתולים מכיר את בעיית הפרעושים  והקרציות מקרוב. הבעיה הזו מועצמת במקרים בהם אתם גרים בבית קרקע ולא בדירה בערי השרון : נתניה, חדרה, קסיריה, הוד השרון, כפר סבא, רעננה, רמת השרון, הרצליה .על אף ש"מכת פרעושים " או "מכת קרציות" יכולה בהחלט לקרות גם בדירות. כל מה שצריך הוא כלב / חתול שיביא את הטפיל הזה הביתה, ומשם הוא כבר ממשיך לבד...מתרבה, משתמש בחיית המחמד שלכם וגם בכם, הבעלים, כפונדקאים מצוינים, עוקץ / מוצץ דם ומהווה מטרד רציני. בעלי כלבים וחתולים המודעים לתופעה מקפידים להשתמש בחומרי הדברה מיוחדים המיועדים להדברת חיות המחמד. הם בטוחים לשימוש ומיועדים לשימוש תקופתי- אבקות, קפסולות, קולרים, שמפואים או תרסיסים. במקביל, מדביר  בהוד השרון מבצע הדברה בבית ו/בחצר על פי דרישת הלקוח תוך הקפדה על הדברת מקום הרביצה של הכלב או החתול הן בבית והן בחצר. הדברה בשרון נדרשת על מנת למנוע הידבקות במחלות שיכולות להיות מועברות באמצעות עקיצת הפרעושים.

כמה מילים על פרעושים:

חרק זעיר זה מסוגל לנתר לגובה של למעלה ממטר! ניתור גבוה ומרשים ביחס לגודלו הזערורי. הוא עוקץ אותנו ואת חיות המחמד שלנו. במקרה הטוב עקיצתו מותירה על העור נקודה אדומה ובמקרה הפחות טוב (אלו מכם שרגישים לעקיצות הללו)  אנו סובלים מגירוד, אדמומית,  פריחה, נפיחות ואף היוצרות דלקות עור. אם אתם רגישים לעקיצות הפרעושים או אלרגיים, אתם בוודאי זקוקים לאיש מקצוע שיבצע הדברה בהוד השרון נגד פרעושים על בסיס תקופתי, ולהקפיד שבעתיים, בו בזמן, על שימוש בתכשירי הדברה עבור חיות המחמד שלכם. זה המקום לציין כי גם חיות המחמד שלכם עלולות להיות רגישות לעקיצות הפרעושים, כך שמעבר למטרד שבעניין, מדובר גם בעניין בריאותי. תכשירי הדברה לחיות מחמד פועלים בשלב הראשון על הפרעושים עצמם, כאשר במקרים של שימוש בתכשירי הדברה שנספגים בדם הם קוטלים גם את הפרעושים שבקעו מהביצים בשלב מאוחר יותר. זו הסיבה שיש להשתמש בתכשירים אלו על בסיס קבוע ובאופן תקופתי- על מנת שלא לאפשר לפרעושים ולו מחזור חיים אחד. מדביר בהרצליה מתבקש להדביר נגד פרעושים גם כטיפול מונע- ואז אתם מתבקשים לקרוא לו בתקופת האביב / תחילת הקיץ- וגם כטיפול חירום- מה שנקרא "יש לנו מכת פרעושים בבית". טיפול חירום זה קוטל אחת ותמיד את מכת הפרעושים שלכם", ומוודא כי גם הביצים שטרם בקעו לא תארכנה ימים וכי הפרעושים יושמדו מיד לאחר הבקיעה. הדברה בשרון שמה דגש על ריסוס מזרנים / סלסילות / מלונות, שטיחוני רביצה וכדומה. חשוב להישמע להנחיות מדביר בהרצליה על מנת לאפשר הדברה איכותית ולמנוע נזקים. חשוב לספק בידו את המידע בנוגע לחיות המחמד שלכם, גילם, סוגם, להרחיק את כלי המזון והשתיה שלהם ולהרחיק אותם מהאזור המודבר לפרק הזמן שנתבקשתם.